Terug naar overzicht
Schiet op!! Alleen VANDAAG nog MIA op EV bestelauto's, motoren & speed-pedelecs! Schiet op!! Alleen VANDAAG nog MIA op EV bestelauto's, motoren & speed-pedelecs!

Blijf op de hoogte

Schiet op!! Alleen VANDAAG nog MIA op EV bestelauto's, motoren & speed-pedelecs!

Tja, het tijdig oversluiten van een zorgverzekering is belangrijk, maar als ondernemer kun je een nog veel groter voordeel behalen door (letterlijk) vandaag nog milieu-investeringsaftrek (MIA) aan te vragen op de aanschaf of lease van een elektrische bestelauto, elektrische motorfiets of speed-pedelec. Ook voor veel andere vervoermiddelen valt vannacht om 0.00 uur het doek. Waar wacht je nog op?

Natuurlijk moet je je als ondernemer niet laten opjagen, maar mocht je toch al nadenken over de aanschaf van bepaalde milieuvriendelijke vervoermiddelen, dan kun je vandaag nog een groot fiscaal voordeel scoren. Voor een aantal vervoermiddelen is het vandaag echt nu of nooit, zo is gisteren bekendgemaakt. Het gaat bijvoorbeeld om een:


  • Elektrische bestelauto
  • Elektrische taxi met 9-zitplaatsen
  • Elektrische taxi voor rolstoelvervoer
  • Elektrisch L7e-C voertuig
  • Elektrische motorfiets, en
  • Speed-pedelec

Wat moet je daarvoor vandaag nog doen?

1. Kijk of het nieuwe vervoermiddel op de Milieulijst 2024 staat;

2. Zorg voor een getekende offerte van een autobedrijf, fietsenmaker of leasemaatschappij of een ander bewijs van investering;

3. Zorg voor een aanbetaling; en

4. Meld jouw investering uiterlijk om 23.59 uur digitaal aan bij RVO. (Let op: eHerkenning niveau 2!)*

Natuurlijk zijn er nog aanvullende voorwaarden en uitzonderingen, zoals een minimaal investeringsbedrag et cetera. Deze vind je op de website van RVO. Een infographic van het stappenplan staat op Rijksoverheid.nl.

*Voor stap 4 heb je wat extra tijd, dit moet uiterlijk binnen drie maanden na stap 2

Vorig bericht Volgend bericht

Laatste nieuws

Hoe ouder, hoe gekker? Hoe zit het met oudere auto's en de bijtelling?

Hoe ouder, hoe gekker? Hoe zit het met oudere auto's en de bijtelling?

Lees meer
Belastingdienst akkoord met praktische oplossing laadkosten

Belastingdienst akkoord met praktische oplossing laadkosten

Lees meer
Nieuwe (bijtellings-)ronde, nieuwe kansen!

Nieuwe (bijtellings-)ronde, nieuwe kansen!

Lees meer
Nieuwe belastingtarieven 2025 bekend!

Nieuwe belastingtarieven 2025 bekend!

Lees meer
Nu nog snel een grijskenteken bestelauto aanschaffen? Let op de regels!

Nu nog snel een grijskenteken bestelauto aanschaffen? Let op de regels!

Lees meer

Ik heb een vraag. Bel of mail mij terug.

We gaan veilig en zorgvuldig met uw gegevens om. Meer hierover in onze privacyverklaring »
Een ogenblik geduld…
linkedin mail mobile twitter xls
Close menu